درباره ما

کوکر نام یک پرنده‌ای است دانه‌خوار، که در نگاه اول به کبک و بلدرچین شبیه است و در پرواز نیز به کبوتر می‌ماند اما از نظر پرنده‌شناسی دارای خانواده‌ای مستقل با نام کوکریان (Pteroclididae) است. برخی محققان کوکرها را در راستهٔ مستقل (Pteroclidiformes) قرار می‌دهند، برخی آن‌ها را در راستهٔ کبوترسانان (Columbiformes) قرار داده و برخی دیگر آنان را به سلیم‌سانان (Charadriformes) مرتبط می‌دانند.

انتخاب نام کوکر برای این گروه نرم افزاری هدف بستر سازی برای یک  کسب و کاری رویایی برای عموم مردم و صاحبان کسب و کار در حوزه تبلیغات و بازاریابی می باشد .

تیم برنامه نویسی کوکر با ۱۶ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل فعالیت خود را در حوزه طراحی و تولید اپلیکیشن واقعیت افزوده کوکردر سال ۹۷ آغاز نموده است این اپلیکیشن بزودی در تمام کشور دوربین های موبایل عموم مردم را هوشمند و سخنگو خواهد نمود تا کاربران بتوانند براحتی با گرفتن دوربین موبایل روی هر کالا یا اشیاء پیرامون خود محتواهایی را اعم از فیلم ،صوت ،تصاویر و متن مشاهده نمایند و این اتفاق برای اولین بار در کشور با این وسعت در حال اجرا می باشد

شعار ما :

ایجاد کسب و کار رویایی با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده

چشم انداز ما:

طراح اولین اپلیکیشن واقعیت افزوده با  ساده ترین، جامع ترین بانک المان ومحتوا  در کشور

نیروی انسانی در کوکر:

نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان دانش‌محور است. آنچه کوکر را در اوج نشانده، ۲۰نفر نیروی انسانی توانمند ومتخصصی است که بر پایه‌ نیازهای بازار، در محیطی دانش‌محور و دوستانه، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستند،تلاش ما بر آن بوده است که بر پایه‌ یادگیری و یاددهی مستمر، محیطی تعاملی را در این عرصه به‌وجود آوریم.

برگزاری دوره‌های تخصصی گسترده:

در واحد آموزش شرکت  بر اساس نیازهای فعلی، و بسترسازی برای پیشرفت آتی همکاران بر پایه‌ مسیر شغلی و مسیر موفقیت، همچنین اخذگواهینامه‌های تخصصی در حوزه‌ فعالیت آنان، از جمله برنامه‌های محوری ما در حوزه آموزش است.

ما کوشیده‌ایم برای کاری دشوار، محیطی دلپذیر، دوستانه و آرام فراهم آوریم. برنامه‌ریزی جدی برای ارائه خدمات بهتر در حوزه‌ منابع انسانی، تدارک سفرهای ‌جمعی و برنامه‌های ورزشی، همه در راستای همین هدف است.

تیم مشاوره شرکت با تحقیقات گسترده نسبت به تولیدات و فعالیت ها شرکت اپلیکیشن  کوکر را که مخفف کسب و کار رویایی می باشد را انتخاب نموده و امید است  تیم کوکر بتواند گام موثری را در راستای هوشمند سازی اشیاء و کالاها در کشور بردارد.

کوکر با استفاده از تکنولوژی های جدید در عرصه طراحی و تولید نرم افزار در کشور راهکارهای حرفه ای را در راستای راه اندازی کسب و کار های جدیدبه عموم مردم معرفی می نماید.

کوکر با هوشمند سازی کالا ها و خدمات بدون تغییر خط تولید در کارخانه ها و شرکتها باعث هوشمند سازی کالاها و اشیاء مورد نظر شده است و این عامل تاثیر بسزایی در متمایز شدن کالا ها و استقبال بیشتر مردم خواهد داشت و باعث می شود که مشتریان کوکر کسب و کار رویایی را لمس نمایند